• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Poniedziałek 13 grudnia – Wspomnienie św. Łucji dz. i męcz.

 6:30   + Janina Małachwiej (od wnuka Konrada z rodziną

 8:15   + Sylwester Woźniak w 15 rocz. śm. z ok. imienin i urodz. (od córki i rodziców)

18:00  I.+ Wiesław Sidorek w 2 rocz. śm. z żoną Franciszką

            II.+ Henryk Miodoński w 1 rocz. śm.

 

 

Wtorek 14 grudnia – Wspomnienie św. Jana od Krzyża

 6:30   + Zdzisław Pękala (od brata Józefa i bratanicy Angeliki z rodzinami)

 8:15   + Józef Kuglarz z żoną Józefą

18:00  I.+ Maria Jasiewicz w 8 rocz. śm. z mężem Czesławem i synem Julianem

            II.+ Stanisław Karwatowicz (od syna Krzysztofa z rodziną)

 

 

Środa 15 grudnia – Dzień powszedni

 6:30   + Zdzisław Pękala (od Barbary Pękala z rodz. i siostry Krystyny z mężem)

 8:15   W intencjach Radia Maryja, TV Trwam i Radia Anioł Beskidów (od koła przyjaciół Radia Maryja)

18:00  I.W int. Julii z ok. 16 rocz. urodzin o Światło Ducha Świętego

            II.+ Jan Worek (od córki Bożeny z synem Mateuszem)

 

 

Czwartek 16 grudnia – Dzień powszedni

 6:30   + Janina Małachwiej (od córki Mirosławy i wnuka Kamila z żoną)

 8:15   + Wiktoria i Józef Wencelis

18:00  I.+ Stanisław Graca w rocz. śm.

            II.+ Zdzisław Kubik (od wnuków Jakuba, Fabiana i Mileny)

 

 

Piątek 17 grudnia – Dzień modlitwy do Miłosierdzia Bożego

 6:30   + Janina Małachwiej (od syna Henryka z żoną)

 8:15   W intencjach ASH NSPJ

18:00  I.+ Józef Grzegorzek w rocz. śm.

            II.+ Jan Worek (od córki Doroty z mężem)

 

 

Sobota 18 grudnia – Dzień powszedni

 6:30   I.+ Jan Worek (od syna Leszka i synowej)

            II. + Władysława (ona) Markiel (od wnuka Szymona z rodziną)

 8:15   + Lilianna Pawińska (od koleżanek z SP nr 30

18:00  I.+ Zdzisław Kubik (od siostry Danuty, chrześniaka Jarka; Lucyny i Edwarda Chmielniak)

            II.+ Ryszard Zieleźnik (od żony Marii)

 

 

Niedziela 19 grudnia – 4 NIEDZIELA ADWENTU

 6:30   + Franciszek Cisowski oraz Franciszka Socha w rocz. śm.

 7:30   I.+ Stanisław Krywult w 1 rocz. śm.

            II. + Andrzej Mielczarek w 5 rocz. śm.

 9:00   I.+ Tadeusz Trzepaczka w 3 rocz. śm. z rodzicami

            II. + Edward Adamaszek w 3 rocz. śm.

10:30  I. Suma: w int. parafian

            II. + Maria Smolec w 4 rocz. śm. (od męża z rodziną)

12:00  + Władysław Zemła w 19 rocz. śm. oraz Henryk Dąbski w 11 rocz. śm.

16:30  + Janina Gałosz w 1 rocz. śm. (od córek Ewy i Doroty z rodzinami)

17:30  Nieszpory Adwentowe

18:00  + Gertruda Mikuła (od Józefa)

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;