• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Dziś 18 niedziela zwykła. O 17.30 zapraszamy na Nieszpory. Po nich Msza święta o 18.00 i wieczorem o 20.00. Przypominamy, że w czasie wakacji nie ma Mszy świętej o 16.30. Dziś Caritas kwestuje przy wyjściu z kościoła na potrzeby najuboższych. Polecamy tę kwestę ofiarności Parafian.

            Liturgiczne obchody tygodnia:

  • We wtorek, 6 sierpnia, święto Przemienienia Pańskiego. W tym dniu wyrusza z Hałcnowa Piesza Pielgrzymka naszej diecezji na Jasną Górę. Rozpoczęcie pielgrzymki Mszą św. o godz. 8.00, zakończenie wspólną Eucharystią w niedzielę, 11 sierpnia o godz. 14.00 na szczycie Jasnogórskim.
  • W czwartek, 8 sierpnia, wspomnienie św. Dominika, prezbitera
  • W piątek, 9 sierpnia, święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy.
  • W sobotę, 10 sierpnia, święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.

Msze święte pogrzebowe w tym tygodniu zostaną odprawione: w poniedziałek za śp. Irenę Kacperską, we wtorek i niedzielę za śp. Danutę Guzik, w środę za śp. Krzysztofa Kurkowskiego, w czwartek za śp. Sydonię Kubik, w piątek i sobotę za śp. Władysława Sochę. Szczegóły w gablotach ogłoszeń w kościele i Domu Parafialnym.

Dziś przy naszej parafii w godzinach od 9 do 14 trwa akcja pobierania krwi. Przypominamy o zaproszeniu naszej diecezji na nocne czuwanie do sanktuarium Jasnogórskiego z 16 na 17 sierpnia br. Więcej informacji o zapisach i programie czuwania na plakatach w gablotach ogłoszeń.

Polecamy lekturę prasy katolickiej, którą dziś można nabyć w zakrystii, w tygodniu w Domu Parafialnym.

             Dziękujemy za życzliwość, modlitwę i ofiary.

             Niech Bóg bogaty w miłosierdzie nam błogosławi.

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;