• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Dziś 19 niedziela zwykła. O 17.30 zapraszamy na Nieszpory. Po nich Msza święta o 18.00 i wieczorem o 20.00.

Liturgiczne obchody tygodnia:


• We wtorek, 13 sierpnia, wspomnienie NMP Kalwaryjskiej


• W środę, 14 sierpnia, w naszej diecezji obchodzimy uroczystość św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika, Patrona naszej Diecezji. Główne uroczystości odbędą się w Oświęcimiu. O 10.30 Msza św. pod przewodnictwem ks. bpa Tadeusza Rakoczego przy Bloku 11. Serdecznie zapraszamy.


• W czwartek, 15 sierpnia, uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Jest to święto nakazane. Msze święte w naszym kościele w tym dniu będą jak w niedzielę o 6.30; 7.30; 9.00; 10.30; 12.00; 18.00 i 20.00. O 17.30 zapraszamy na Nieszpory z uroczystości. Po każdej Mszy świętej poświęcenie ziół i kwiatów.


• W piątek, 16 sierpnia, czcimy miłosierdzie Boże z racji trzeciego piątku miesiąca. Zapraszamy w tym dniu na czuwanie ku czci Chrystusa Króla Miłosierdzia. O 17.00 razem z Arcybractwem Straży Honorowej NSPJ odmówimy różaniec oddając cześć relikwiom św. Ojca Pio i św. siostry Faustyny. Następnie odśpiewamy koronę do Bożego miłosierdzia oddając cześć relikwiom Krzyża świętego. O 18.00 Msza św. po której odnowimy akt intronizacji Chrystusa Króla. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.


• W sobotę, 17 sierpnia, wspomnienie św. Jacka, prezbitera.


W przyszła niedzielę, trzecią w miesiącu sierpniu składka będzie przeznaczona na fundusz inwestycyjny, dzięki któremu pokrywamy bieżące prace w naszym kościele i jego obejściu. Jak również gromadzimy skrzętnie środki na pokrycie dachu naszej świątyni. Polecamy tę składkę ofiarności Parafian.

Msze święte pogrzebowe w tym tygodniu zostaną odprawione: w poniedziałek za śp. Barbarę Filipiak i śp. Balbinę Młodzik; we wtorek za śp. Wandę Solomonowską i za śp. Stanisława Gorzowskiego; w środę za śp. Adama Krywulta i śp. Stanisława Gorzowskiego, w czwartek za śp. Władysława Krywulta; w piątek za śp Edytę Krawczyk, w sobotę za śp. Alicję Karwatowicz; w niedzielę za śp. Alicję Karwatowicz i śp. Eugenię Stechniak . Szczegóły w gablotach ogłoszeń w kościele i Domu Parafialnym.

Przypominamy o zaproszeniu naszej diecezji na nocne czuwanie do sanktuarium Jasnogórskiego z 16 na 17 sierpnia br. Więcej informacji o zapisach i programie czuwania na plakatach w gablotach ogłoszeń.
Polecamy lekturę prasy katolickiej, którą dziś można nabyć w zakrystii, w tygodniu w Domu Parafialnym.


Dziękujemy za życzliwość, modlitwę i ofiary.
Niech Bóg bogaty w miłosierdzie nam błogosławi.

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;