• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

 

 

Dziś 22 niedziela zwykła. O 17.30 zapraszamy na Nieszpory. Po nich Msza święta o 16.30 i 18.00.  Nie będzie już Mszy św. o 20.00.
    

Dziś przy wyjściu z kościoła Caritas kwestuje na potrzeby ubogich. Polecamy tę kwestę ofiarności parafian.

    Liturgiczne obchody tygodnia:

•    We wtorek, 3 września, wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
•    W sobotę, 7 września,  wspomnienie św. Melchiora Grodzieckiego, prezbitera i męczennika

W poniedziałek 2 września, rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Na Mszę świętą  o godz. 8.15 zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, dyrekcje, nauczycieli i wychowawców Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Po Mszy świętej uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w szkołach. Dla klas I do VI SP w budynku głównym szkoły dla klas 0 w budynku przy ul. Św. Jana Chrzciciela.

W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy czwartek o 17.00 Godzina święta z okazją do spowiedzi. W tym dniu modlimy się o dar nowych powołań do służby Bożej.
  

W pierwszy piątek oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. Dla dzieci szkolnych i młodzieży gimnazjalnej w czasie katechezy oraz przed i po zajęciach szkolnych i popołudniu od godz.16.00. Od 10.00 odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem, których prosimy zgłosić do czwartku w zakrystii. O 16.30 na Msza świętą szkolną zapraszamy pierwszoklasistów z tornistrami i przyborami szkolnymi, które poświęcimy podczas tej Mszy świętej. O godz. 18.00 Msza święta  za zmarłych w ostatnich dziewięciu miesiącach.
W pierwszą sobotę  o 8.00 śpiewem Godzinek rozpoczniemy nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. O 8.15 Msza święta w intencji Róż Żywego Różańca i Rycerstwa Niepokalanej. Po niej różaniec fatimski,  podczas którego oddamy cześć relikwiom błogosławionych dzieci fatimskich i przyjmiemy indywidualne błogosławieństwo eucharystyczne. Po nabożeństwie spotkanie zelatorów Żywego Różańca w Domu Parafialnym.
     
W przyszła niedzielę, podczas Mszy świętej o 10.30 wraz z rolnikami i ogrodnikami naszej parafii będziemy dziękować za tegoroczne zbiory. Na Mszy świętej o godz. 12.00 wyrazimy nasze podziękowania Ks. Stanisławowi Joneczce za kilkuletnią pracę w naszej parafii jako wikariusza i redaktora Radia Anioł Beskidów. Zapraszamy do wspólnej modlitwy parafian oraz grupy i wspólnoty, które były powierzone duszpasterskiej trosce ks. Stanisława.     Ks. Stanisław Joneczko od 24 sierpnia pełni funkcję duszpasterza Hostelu Klimczokówka w Wapienicy należącego do Fundacji NADZIEJA.
W sobotę, 14 września br., zapraszamy na coroczną Parafialną Pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej. Zapisy w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania i w recepcji Domu Parafialnego w godz. od 10.00 do 17.00. Przy zapisie prosimy o podanie nr pesel i dokonania opłaty przejazdu autokarem.

Msze święte pogrzebowe w tym tygodniu zostaną odprawione za śp. Janusza Gacka. Szczegóły w gablotach ogłoszeń w kościele i Domu Parafialnym.

              Dziękujemy  za życzliwość, modlitwę i ofiary. Niech Bóg bogaty w miłosierdzie nam błogosławi.

 

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;