• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Dziś 28 Niedziela Zwykła. O 17.30 zapraszamy na Nieszpory i Różaniec. W tych nabożeństwach będziemy łączyć się duchowo z Ojcem św. Franciszkiem, który na Placu św. Piotra w tym czasie dokona ofiarowania świata Niepokalanemu Sercu Maryi w jej Fatimskim wizerunku. Dziś po raz trzynasty obchodzimy Dzień Papieski. Przy wyjściu z kościoła członkowie Akcji Katolickiej kwestują na fundusz stypendialny. Polecamy tę kwestę ofiarności Parafian.

            Liturgiczne obchody tygodnia:

  • We wtorek, 15 października, wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła
  • W środę, 16 października, wspomnienie świętej Jadwigi Śląskiej
  • W czwartek, 17 października, wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
  • W piątek, 18 października, święto św. Łukasza, ewangelisty.

Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30, po nabożeństwie Msza święta wieczorna.

We wtorki w godzinach od 16.30 do 18.00 czynna jest Poradnia prawna, do której chętni winni wcześniej zapisać się w recepcji Domu Parafialnego.

W środę po Mszy św. o godz. 8.15 spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja, a godz. 19.00 spotkanie Kręgu Biblijnego Kobiet w Domu Parafialnym.

W piątek oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu z racji trzeciego piątku miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Chrystusa Króla Miłosierdzia: rano o 8.15 Msza św., a po niej odnowienie aktu intronizacji i Koronka do Bożego Miłosierdzia, podczas której oddamy cześć relikwiom św. Faustyny. Wieczorem o godz.17.00 wraz z Arcybractwem Straży Honorowej NSPJ odmówimy różaniec wynagradzający Chrystusowi Królowi, oddamy cześć relikwiom św. Faustyny, potem odśpiewamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. O godz.18.00 Msza św., po której odnowimy akt intronizacji Chrystusa Króla.

W sobotę, 19 października w naszej parafii o godz.9.00 odbędzie się rejonowe spotkanie formacyjne członków i sympatyków Akcji Katolickiej.

W przyszłą niedzielę, 20 października będziemy obchodzić Światowy Dzień Misyjny. Z racji trzeciej niedzieli miesiąca złożymy ofiary na fundusz inwestycyjny, z którego pokrywamy bieżące prace w kościele i jego otoczeniu. Polecamy tę składkę ofiarności Parafian.

Grupa teatralna Memento z ks. Stanisławem Joneczko zaprasza na adaptację dramatu Karola Wojtyły pt.: „Przed sklepem jubilera”. Przedstawienie odbędzie się jutro, w poniedziałek na Małej Scenie Teatru Polskiego w Bielsku – Białej o godz.19.00.

Msze święte pogrzebowe w tym tygodniu odprawimy za śp. Józefa Krawczyka, śp. Elżbietę Gawłowską, śp. Rozalię Walas i śp. Annę Borys. Szczegóły w gablotach ogłoszeń w kościele i Domu Parafialnym.

Niech Bóg bogaty w miłosierdzie nam błogosławi

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;