• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Dziś przypada 5 Niedziela Wielkanocna. O 17.30 zapraszamy na Nieszpory wielkanocne, połączone z nabożeństwem majowym.

Nabożeństwo majowe ze śpiewaną Litanią Loretańską pod przewodnictwem kapłana odprawiamy codziennie o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.

W poniedziałek o godzinie 18:45, Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody zaprasza do domu parafialnego na spotkanie modlitewne z uwielbieniem oraz rozważaniem Słowa Bożego. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich.

We wtorek, 21 maja, obchodzimy wspomnienie św. Jana Nepomucena.

W środę, 22 maja, nasza diecezja obchodzi 24 rocznicę wizyty św. Jana Pawła II w Skoczowie, Bielsku-Białej i Żywcu. Od 16.30 czynna jest poradnia prawna. Od 17.00 modli się Wspólnota Królowej Pokoju, a o 19.00 mają spotkanie Mężczyźni św. Józefa.

W czwartek o 18.45 ks. Tomasz zaprasza na adorację w kościele.

W piątek o 19.00 w Domu Parafialnym Krąg Biblijny.

W sobotę 25 maja o godz. 10.00 w bielskiej katedrze rozpocznie się Msza św. z obrzędem święceń kapłańskich. A przy naszym kościele odbywają się zbiórki i spotkania; ministrantów o 9.00; Dzieci Maryi o 10.00. Do ministrantów i Dzieci Maryi zapraszamy nowych kandydatów, szczególne spośród dzieci pierwszokomunijnych.

W przyszłą niedzielę, 26 maja , modlimy się za wszystkie matki z okazji ich święta.

Przy wyjściu z kościoła wolontariusze kwestować będą na wsparcie działalności ewangelizacyjnej radia „Anioł Beskidów”. Jego studio mieści się w Domu Parafialnym, a nabożeństwa transmitowane są z naszego kościoła. Nabywajmy w kościele Gościa Niedzielnego i inne tytuły prasy katolickiej - zachęcamy do ich lektury; stanowi ona część katechezy Kościoła i może służyć uświęceniu Dnia Pańskiego.

Wyjazd młodzieży na Lednicę odbędzie się z 1 na 2 czerwca (koło północy). Zapisy oraz więcej informacji u ks. Piotra Hutnickiego i w kancelarii parafialnej.

Zapraszamy już teraz na pielgrzymkę diecezjalną do Koszyc w dniu 12.10.2019 r. Pielgrzymkę organizuje Kuria Diecezjalna (autobusy, przewodników/pilotów, program). Koszt 110 zł plus pakiet pielgrzyma (ok. 10 zł.). Przy zapisach w kancelarii parafialnej należy pobrać dane do ubezpieczenia (zgodnie z załączaną listą) oraz zaliczkę w wysokości 40 zł.

W kościele możemy nabyć Gościa Niedzielnego i inne tytuły prasy katolickiej - zachęcamy do jej lektury; stanowi ona część katechezy Kościoła i może służyć uświęceniu Dnia Pańskiego.

Bóg zapłać za modlitwy i ofiary .Niech Zmartwychwstały Chrystus, w Niebo Wstępujący, w Mocy Ducha Świętego wszystkim nam błogosławi.

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;