• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Dziś przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która w liturgii kończy okres wielkanocny. Otrzymaliśmy Tego, który od Ojca i Syna pochodzi, Ducha Pocieszyciela, aby nas prowadził i wspierał w dążeniu do Królestwa Chrystusa Zmartwychwstałego. O 17.30 zapraszamy na Nieszpory z uroczystości z Litanią.

Codziennie o 17.30 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe ze śpiewem litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa i koronką do Bożego Miłosierdzia. W dni powszednie o 17.00 odmawiamy Różaniec.

W poniedziałek przypada święto NMP Matki Kościoła - 2-gie święto Zielonych Świątek. Msze św. w porządku świąt zniesionych - o 6.30; 8.15; 10.00; 16.30 i 18.00. O 17.30 Nieszpory z Litanią . W tym dniu ofiarą wspieramy Dom Matki i Dziecka. W Hałcnowie od 14.00 rozpoczyna się doroczny Dzień Chorych.

We wtorek , 11 czerwca, obchodzimy wspomnienie św. Barnaby, apostoła. Po wieczornej Mszy św. odbędzie się comiesięczne spotkanie Akcji Katolickiej.

W środę, w domu parafialnym o 19.00 spotykają się Mężczyźni św. Józefa.

W czwartek, 13 czerwca, obchodzimy święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. 

W piątek, 14 czerwca przypada wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika. Po Mszy św., o 19.00, Krąg biblijny w domu parafialnym.

W sobotę o 9.00 zbiórkę mają ministranci, o 10.00, zebranie Dzieci Maryi, o 11.00 próba chóru. Na te spotkania serdecznie zapraszamy.

W przyszłą niedziele składka na fundusz inwestycyjny parafii. Gromadzimy środki na renowację elewacji zewnętrznej kościoła. Prace są już mocno zaawansowane. Dodatkowo remontujemy piec grzewczy w kościele i kotłownię. Dlatego jesteśmy wdzięczni za każdą ofiarę Na renowację możemy też składać ofiary w kancelarii lub przelewem bankowym na specjalne konto. Blankiety bankowe wystawione są z tyłu kościoła

W kościele możemy nabyć Gościa Niedzielnego i inne tytuły prasy katolickiej - zachęcamy do jej lektury; stanowi ona część katechezy Kościoła i może służyć uświęceniu Dnia Pańskiego.

Za tydzień uroczystość Najświętszej Trójcy Za dwa tygodnie - odpust Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Za trzy tygodnie (30 czerwca zmiana letnia w odprawianiu Mszy świętych).

Bóg zapłać za modlitwy i ofiary, dziś szczególnie Różom Żywego Różańca.

Niech Bóg w Trójcy Osób wszystkim nam błogosławi

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;