• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Dziś Odpust Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. w zwykłym porządku. Sumę odprawimy wyjątkowo o godz. 12.00. Zakończy ją procesja Eucharystyczna wokół kościoła.

 Świętujemy 50 lecie ślubów zakonnych siostry Marii Inviolaty Moś – przełożonej w naszym komorowickim klasztorze, a także 25 lecie kapłaństwa ks. dra Sławomira Zawady, który głosi kazania i odprawi Sumę.

Na nabożeństwo czerwcowe ze śpiewem litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy codziennie o 17.30. W dni powszednie o 17.00 odmawiamy Różaniec. W ramach nabożeństw, do piątku procesja wokół kościoła.

Zapraszamy na nieszpory odpustowe z nabożeństwem czerwcowym o 17.30.

W poniedziałek przypada liturgiczna uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

W środę o 17.00 rozpoczyna modlitewne czuwanie Wspólnota Królowej Pokoju.

W czwartek, 27 czerwca obchodzimy wspomnienie św. Ireneusza. O 18.45 ks. Tomasz zaprasza na adorację z rozważaniem Słowa Bożego.

W piątek, 28 czerwca obchodzimy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dodatkowa Msza św. o 16.30. W tym dniu nie obowiązuje post piątkowy.

W piątek kolejne czuwanie modlitewne w bazylice hałcnowskiej, początek o godz. 18.00.

W sobotę,29 czerwca, przypada uroczystość św. apostołów Piotra i Pawła. To wielka uroczystość dla całego Kościoła. Dzień szczególnej modlitwy za Ojca świętego. Abyśmy mieli więcej okazji do udziału w tym dniu we Mszy św., wprowadzamy dodatkową Mszę św. o godz. 10.00. Składka jest przeznaczona na Świętopietrze

Bardzo polecamy prasę katolicką, którą nabywamy bezpośrednio w kościele.

Od przyszłej niedzieli Msze św. niedzielne odprawiamy w porządku letnim: Do południa godziny nabożeństw pozostają bez zmian, wieczorem Msze św. o godz. 18.00 i 20.00 - nie będzie Mszy św. o godz. 16.30. I tak będzie do ostatniej niedzieli sierpnia.

W przyszłą niedzielę o 12.00  modlimy się za księży Piotra Borgosza i Piotra Hutnickiego, wikariuszy naszej parafii z okazji przypadających imienin.

Koło przyjaciół RM organizuje wyjazd na pielgrzymkę RM w Częstochowie w niedzielę 14 lipca, wyjazd o godzinie 6.30 z pl. Niemczyka, zapisy w domu parafialnym w niedzielę po Mszach św. przedpołudniowych i w tygodniu po Mszy św. o 8.15. Zachęcamy do udziału.

Od poniedziałku w kancelarii można zapisać się na XXVIII Piesza Pielgrzymka Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasną Górę, która wyruszy z Hałcnowa 6 sierpnia. Szczegółowe informacje u ks. Piotra Hutnickiego.

Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych wszystkich chrztów lipcowych, odbędzie się nie w pierwszą sobotę, ale o tydzień wcześniej – w sobotę 29 czerwca.

W kościele można nabyć Gościa Niedzielnego, Niedzielę i inne tytuły prasy katolickiej - zachęcamy do lektury.

Bóg zapłać za modlitwy i ofiary. Niech Bóg łaskawy nam błogosławi.

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;