• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Dziś 13 niedziela zwykła. Od dziś Msze św. niedzielne odprawiamy w porządku letnim: Do południa godziny nabożeństw pozostają bez zmian, wieczorem Msze św. o godz. 18.00 i 20.00 - nie będzie Mszy św. o godz. 16.30. I tak będzie do ostatniej niedzieli sierpnia.

Po południu zapraszamy na Nieszpory z Koronką do Bożego Miłosierdzia o 17.30 oraz na Msze św. o godz. 18.00 i 20.00 - w okresie wakacyjnym nie ma Mszy św. o godz. 16.30.

W dni powszednie zapraszamy do wspólnego odmawiania Koronki w kościele o godz. 15.00.O 17.30 odmawiamy Różaniec przed Najświętszym Sakramentem.

Liturgiczne obchody tygodnia:

  • W środę, 3 lipca – święto św. Tomasza apostoła;
  • w sobotę 6 lipca,-  wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej;

W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca

  • W czwartek od 17.00 Godzina Święta z okazją do spowiedzi.
  • W piątek spowiedź przed każdą Mszą św. i po południu od 16.00. Dodatkowa Msza św. o 16.30. Po Mszy św. różaniec. O 17.30 uroczyste nabożeństwo o NSPJ. O 18.00 Msza św. za zmarłych   zalecanych w wypominkach rocznych. W 1 piątek odwiedzamy chorych od 9.00 . Prosimy o zgłoszenie chorych do czwartku w zakrystii lub kancelarii.
  • W sobotę od 8.00 oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu NMP, odprawiając nabożeństwo wynagradzające.

Koło przyjaciół RM organizuje wyjazd na 28 pielgrzymkę RM w Częstochowie w niedzielę 14 lipca, wyjazd o godzinie 6.30 z pl. Niemczyka, zapisy w domu parafialnym w niedzielę po Mszach św. przedpołudniowych i w tygodniu po Mszy św. o 8.15.

Piesza Pielgrzymka Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasną Górę wyruszy w poniedziałek, 6 sierpnia, z Bielska-Białej Hałcnowa. Rozpoczęcie Mszą świętą w hałcnowskim sanktuarium Matki Bożej Bolesnej o godzinie 8:00.  Z grupą 8 będzie pielgrzymował ks. Piotr Hutnicki. Można zapisywać się w kancelarii, podając pesel, adres email, telefon kontaktowy oraz alarmowy do bliskiej osoby. Koszt pielgrzymki – dzieci do 8 roku życia bez opłaty, młodzież do 15 roku życia  - 40 zł, pozostali 70 zł. Zachęcamy do udziału.

W kościele można nabyć Gościa Niedzielnego, Niedzielę i inne tytuły prasy katolickiej - zachęcamy do lektury.

Na tablicach ogłoszeń i stronie internetowej są zamieszczone informacje o Mszach św. pogrzebowych odprawianych w miesiącu lipcu.

Bóg zapłać za życzliwość i wsparcie. Niech Chrystus Pan Zbawiciel wszystkim nam błogosławi.

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;