• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Dziś o 17.30 zapraszamy na Nieszpory z Koronką do Bożego Miłosierdzia

W dni powszednie o 15.00 w kościele odmawiamy Koronkę a o 17.30 odmawiamy Różaniec przed Najświętszym Sakramentem. Liturgiczne obchody tygodnia:

- w poniedziałek, 30 września, wspomnienie św. Hieronima;

- we wtorek, 1 października – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus,

- w środę, 2 października - wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów;

- w piątek, 4 października - wspomnienie św. Franciszka z Asyżu;

- w sobotę , 5 października - wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej

W tym tygodniu zapraszamy na spotkania:

- W poniedziałek o godzinie 18:45, Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody zaprasza do domu parafialnego na spotkanie modlitewne z uwielbieniem oraz rozważaniem Słowa Bożego. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich.

- W środy od 9.00 – 10.00 czynna jest biblioteka parafialna. Można w tym czasie załatwić bieżące sprawy Żywego Różańca, a także zamówić miesięcznik Różaniec na cały rok. Dyżury prowadzi pani Janina Woźniak, moderatorka Żywego Różańca w naszej parafii.

- W czwartek, o 18.45 w kościele adoracja prowadzona przez ks. Tomasza.

- W piątek o o 16.30, spotkanie formacyjne dla ASH NSPJ, Caritasu i Rycerstwa Niepokalanej. 18.00 w kościele, młodzież przygotowująca się do bierzmowania; o 19.00 spotkanie młodzieży z KSM-u, a także o 19.00 Krąg biblijny.

Od 17.00 funkcjonuje poradnia małżeńska i rodzinna.

- W sobotę o 9.00 mają zbiórkę ministranci, o 10.00 Dzieci Maryi, o 11.00 próba chóru Trisagion.

O 17.00 w domu parafialnym katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych, którzy planują chrzest swoich dzieci w miesiącu październiku.

We wtorek rozpoczynamy tradycyjne Nabożeństwa Różańcowe. O 17.30 zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. W tym dniu, 1 października o 17.00 zostanie odprawione Nabożeństwo Różańcowe i Msza św. Przy ul. Za Kuźnią.

W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

W czwartek okazja do spowiedzi św. od 17.00. W piątek spowiedź św. przed każdą Mszą św. po południu od 16.00. Dodatkowa Msza św. dla dzieci o 16.30; a o 18.00 za zmarłych w ostatnich 9 miesiącach i zalecanych w wypominkach rocznych . Od 9.00 odwiedzamy chorych, prosimy o zgłoszenia chorych do czwartku - w zakrystii lub kancelarii.

W sobotę o 8.00 śpiewamy Godzinki o NMP. Później uczestniczymy w Mszy św. pierwszo sobotniej i nabożeństwie wynagradzającym Niepokalanemu Sercu NMP, na zakończenie zebranie zelatorów w domu parafialnym. Okazja do spowiedzi św. do godz. 10.00. a po południu od 17.00.

W sobotę o godz. 19.00 zapraszamy ma koncert finałowy III edycji Świętojańskiego Festiwalu Muzyki Organowej
i Kameralnej. Na organach zagra Michał Kopyciński a na puzonie Wojciech Kopyciński. Serdecznie zapraszamy.

W niedzielę odpustową przy wyjściach z kościoła Caritas będzie kwestował na pomoc dla potrzebujących dofinansowanie do lekarstw. Akcja unijnej pomocy żywnościowej, niestety się opóźnia. Nie rozpocznie się w październiku, ale raczej dopiero w grudniu. W niedzielę odpustową kazania wygłosi i SUMĘ odprawi ks. proboszcz Stanisław Joneczko, obchodzący 25 lecie kapłaństwa, który 7 lat pracował w naszej parafii i radiu. O 15.00 zapraszamy na spotkanie Rady Parafialnej i Rady Gospodarczej.

Polecamy lekturę prasy katolickiej, którą dziś można nabyć w kościele, przy stoisku prasowym.

Prosimy o sprawdzenie aktualnych opłat za miejsca grobowe na naszym cmentarzu. W tym roku kończy się ważność opłat dla kolejnych150 grobów. Stan opłat grobowych można sprawdzić w kancelarii.

Bóg zapłać za modlitwy i ofiary. Niech Bóg przez wstawiennictwo Matki Różańcowej błogosławi Wam wszystkim.

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;