• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Dziś Caritas kwestuje na pomoc dla osób szczególnie jej potrzebujących, Samotnych, starszych z niskimi emeryturami a z dużymi wydatkami na lekarstwa. Polecamy tę kwestę.

O 12.00 Msza św. chrzcielna.

O 17.30 zapraszamy na Nieszpory za zmarłych. Codziennie o 17.30 trwa modlitwa - wypominkowa za dusze śp. zmarłych. Wcześniej o 15.00 zapraszamy na wspólną koronkę do Bożego Miłosierdzia.

W tym tygodniu – od poniedziałku 4 listopada, do piątku 8 listopada - Kancelaria Parafialna w godzinach porannych nie urzęduje. W godzinach wieczornych i działa według ustalonego porządku. Za utrudnienia przepraszamy.

Liturgiczne obchody tygodnia:

- w poniedziałek, 4 listopada, - wspomnienie św. Karola Boromeusza;

- w sobotę, 9 listopada - święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, która jest kościołem katedralnym Biskupa Rzymu oraz matką i głową wszystkich kościołów świata;

Zapraszamy na spotkania:

- W poniedziałek po Mszy św. o 8,15 spotkanie Caritasu Parafii, a o godzinie 18:45, Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody zaprasza do domu parafialnego na spotkanie modlitewne z uwielbieniem oraz rozważaniem Słowa Bożego. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich.

W środę od 16.30 trwa dyżur Poradni Prawnej. Spotkanie z prawnikiem winno być wcześniej zgłoszone w kancelarii.

- W czwartek o 18,45 adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniem Słowa Bożego;

- W piątek, o 19.00 w domu parafialnym Krąg biblijny ks. Tomasza i spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z klas ósmych szkoły podstawowej.

- W sobotę o 9.00 zbiórka ministrantów, o 10.00 spotkanie Dzieci Maryi, o 11.00 próba chóru.

W sobotę o 14.00 Msza św. dziękczynna z okazji 120 rocznicy powołania OSP Komorowice Śląskie. Zapraszamy rodziny strażaków i przyjaciół

W przyszłą niedzielę o 12.00 Msza św.. dziękczynna za 30 lat działalności Firmy Polmotors. Zapraszamy pracowników i ich rodziny.

Gorąco apelujemy o segregowanie śmieci na cmentarzu. W listopadzie będą dwa kontenery na szkło, dwa na plastik i metale i dwa na pozostałe odpady i tego się trzymajmy. Wszystkie będą ustawione od strony kościoła, bowiem Spółdzielnia Mieszkaniowa skutecznie zagrodziła dojazd do cmentarza. Prosimy także o uzupełnienie opłat cmentarnych. Miejsca nieopłacone będą wykorzystywane do kolejnych pochówków, zgodnie z obowiązującym prawem cmentarnym.

Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody organizuje kurs Nowe Życie, rekolekcje ewangelizacyjne w aktywnej formie, w dniach 15-17 listopada w salach przy parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej Komorowicach. Szczegóły na plakacie i stronach internetowych. Serdecznie zapraszamy do udziału. Zapisy w zakrystii lub przez stronę www.secim.pl

Polecamy lekturę prasy katolickiej - czasopisma są wystawione z tyłu kościoła.

Bóg zapłać za modlitwy i ofiary. Niech Bóg Miłosierny błogosławi nam i całej naszej Ojczyźnie.

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;