• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Dziś obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Na sumę o 10.30 zapraszamy Arcybractwo Straży Honorowej w chustach brackich, ze świecami i swoim sztandarem. Na każdej Mszy św. dokonujemy odnowienia intronizacji Chrystusa Króla w naszej parafii i naszych rodzinach.

O 17.30 zapraszamy na Nieszpory z uroczystości Chrystusa Króla z możliwością zyskania odpustu zupełnego.

W dni powszednie o 15.00 w kościele odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a o 17.30 Różaniec z wypominkami zmarłych.

W sobotę, 30 listopada, przypada święto św. Andrzeja apostoła.

W przyszłą niedzielę, 1 grudnia , rozpoczyna się okres adwentu i nowy rok liturgiczny. Caritas będzie kwestować na pomoc dla osób szczególnie jej potrzebujących, Samotnych, starszych z niskimi emeryturami a z dużymi wydatkami na lekarstwa.

Zapraszamy na spotkania formacyjne;

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej, w kościele odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas 8, przygotowujących się do bierzmowania. Prosimy o niezawodne przybycie.

W środę od 17.00, czuwanie modlitewne Wspólnoty Królowej Pokoju.

W czwartek nie będzie adoracji o godzinie 18.15.

W piątek o 19.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

W sobotę o 9.00 mają spotkanie ministranci i Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, o 10.00 Dzieci Maryi. O 17.00 w sobotę, w Domu Parafialnym odbędzie się katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych, którzy planują chrzest w miesiącu grudniu.

Od przyszłej niedzieli Domu Parafialnym będzie można nabyć opłatki i świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom - akcję tę prowadzi Caritas, a dochód z niej przeznaczony jest na posiłki dla dzieci z ubogich rodzin i wsparcie dla potrzebujących.

Rozpoczęliśmy sezon grzewczy, co oznacza, boczne-przednie drzwi do Kościoła od cmentarza i plebani, w tygodniu będą zamknięte. W niedziele zaś będą otwarte od 8:30 do 13.00. Dopóki nie ma mrozów można czerpać wodę na cmentarzu obok kaplicy.

Polecamy lekturę prasy katolickiej, którą nabywamy po mszy św. z tyłu kościoła.

Prosimy o sprawdzanie aktualności opłat za miejsca grobowe. Można to uczynić na stronie internetowej naszej parafii albo w kancelarii parafialnej.

Bóg zapłać za modlitwy i ofiary.

Niech Bóg Miłosierny błogosławi nam i całej naszej Ojczyźnie.

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;