• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Dziś druga część Kanonicznej Wizytacji naszej parafii przez księdza biskupa ordynariusza prof. Romana Pindla. Po Mszy św. o 7.30 odbędą się Modlitwy za zmarłych i spotkania z Arcybractwem SH NSPJ, Caritasu, Akcji Katolickiej i Koła Przyjaciół Radia Maryja.

Po Mszy św. o 9.00 spotkanie z różami Żywego Różańca, Rycerstwem Niepokalanej, Wspólnotą Królowej Pokoju i Margaretkami.

Po Mszy św. o 10.30 spotkanie z grupami parafialnymi – Chór, Domowy Kościół, Krąg Biblijny, Mężczyźni św. Józefa i Czwartkowa Grupa Adoracyjna.

 W czasie Mszy św. o 12.00, po kazaniu odbędzie się obrzęd błogosławieństwa rodzinnego. Stąd serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi, także szkolnymi. A po Mszy św. spotkanie z Dziećmi Maryi, ministrantami, lektorami, dziećmi komunijnymi z rodzicami, młodzieżą bierzmowaną w piątek, KSM, Szkołą Ewangelizacji Cyryl i Metody.

Dziś także po każdej Mszy św. odbywa się kwesta na dzieci Afryki (dzieło Ad genteks)

O 17.15 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z Kazaniem Pasyjnym i uczczeniem relikwii Krzyża św.

Bardzo prosimy, by w dni powszednie o 15.00 w kościele odmawiać Koronkę do Bożego Miłosierdzia a o 17.30 Różaniec przed Najświętszym Sakramentem.

W poniedziałek ASH NSPJ zaprasza o 17.00 na Drogę Krzyżową.

Wtorkowe spotkanie Akcji Katolickiej odbędzie się w przyszły wtorek, 17 marca.

W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Mężczyzn św. Józefa.

W czwartek o 18.45, ks. Tomasz zaprasza na adorację z rozważaniem słowa Bożego.

W piątek z racji trzeciego piątku miesiąca, modlimy się do Bożego Miłosierdzia, czcimy Jezusa Chrystusa Króla Miłosierdzia.

Z tej okazji zapraszamy o 8.00 na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Mszę św. wotywną o Bożym Miłosierdziu. Po Mszy św. Droga Krzyżowa i różaniec wynagradzający prowadzony przez ASH NSPJ. Wieczorem zapraszamy o 17.30 na nabożeństwo Drogi Krzyżowej, szczególnie zapraszamy dzieci z rodzicami.

O 19.00 w domu parafialnym odbędzie się krąg biblijny i spotkanie KSM –u.

W sobotę o 9.00 spotykają się ministranci; o 10.00 Dzieci Maryi a o 11.00 próba chóru Trisagion.

W przyszłą niedzielę złożymy ofiary na fundusz inwestycyjny parafii. Gromadzimy środki na renowację ostatniej już części elewacji zewnętrznej kościoła oraz na osuszenie ścian zamykających prezbiterium kościoła. Zakończyliśmy przygotowanie miejsc pod kontenery na odpady cmentarne, trwają przygotowania dokumentacji wieczysto księgowej i projektowej zabezpieczenia przeciwpożarowego i monitoringu kościoła i jego otoczenia.  Wdzięczni jesteśmy za każdą ofiarę.

Przypominamy, że w kancelarii parafialnej trwają zapisy na pieszą pielgrzymkę do Łagiewnik w dniach 30 kwietnia – 3 maja. Najlepiej zapisywać się w kancelarii, w piątki po południu, bezpośrednio u ks. Piotra Hutnickiego, który będzie opiekunem naszej grupy parafialnej. Zapraszamy.

Bardzo polecamy prasę katolicką.

Bóg zapłać za modlitwy i ofiary. Niech Bóg łaskawy nam błogosławi, a wszystkie Panie niech przyjmą najlepsze życzenia z okazji ich wyjątkowego Święta.

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;