• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Dziś przypada 3 niedziela wielkiego postu.

O 17.15 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym i adoracją relikwii Krzyża Świętego.

Bardzo prosimy, by w dni powszednie o 15.00 odmawiać w kościele Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a o 17.30 Różaniec przed Najświętszym Sakramentem.

W poniedziałek o godz. 17.00 Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ zaprasza na Drogę Krzyżową i Różaniec.

O godz. 18,45 Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody zaprasza do Domu Parafialnego na spotkanie modlitewne z uwielbieniem oraz rozważaniem Słowa Bożego. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich.

We wtorek, po wieczornej Mszy św. odbędzie się comiesięczne spotkanie Akcji Katolickiej.

W środę po Mszy św. o 8.15, odbędzie się spotkanie koła przyjaciół Radia Maryja.

Od 16.30 w środę, czynna jest poradnia prawna, obsługiwana przez prawników wolontariuszy wspierających mieszkańców naszej parafii. Chętni wcześniej zgłaszają się w kancelarii parafialnej, osobiście lub telefonicznie.

W czwartek, 19 marca przypada liturgiczna uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.

Po Mszy św. wieczornej ks. Tomasz zaprasza na adorację z rozważaniem słowa Bożego.

W piątek z racji trzeciego piątku miesiąca, modlimy się do Bożego Miłosierdzia, czcimy Jezusa Chrystusa Króla Miłosierdzia. Z tej okazji zapraszamy o 8.00 na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Mszę św. wotywną o Bożym Miłosierdziu. Po Mszy św. Droga Krzyżowa i różaniec wynagradzający prowadzony przez ASH NSPJ. Wieczorem zapraszamy o 17.30 na nabożeństwo Drogi Krzyżowej, szczególnie zapraszamy dzieci z rodzicami.

O 19.00 w domu parafialnym odbędzie się krąg biblijny.

W sobotę o 9.00 spotykają się ministranci i Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, o 10.00 Dzieci Maryi,  a o 11.00 próba chóru Trisagion.

Zbliża się uroczystość Zwiastowania NMP, a z nią dzieło Duchowej Adopcji, które ochotnym sercem podejmijmy. Dzięki duchowej adopcji wiele dzieci nienarodzonych przyjdzie na ten świat. Pomagajmy rodzicom, dzieciom, a nade wszystko Dawcy każdego życia. Na stoliku pod chórem znajdują się materiały objaśniające tę praktykę oraz deklaracje, które po wpisaniu na nich przynajmniej swojego imienia przynieśmy do kościoła 25 marca,  jako duchowy dar dobrze przeżywanych rekolekcji.

Przypominamy, że w kancelarii parafialnej trwają zapisy na pieszą pielgrzymkę do Łagiewnik w dniach 30 kwietnia – 3 maja. Najlepiej zapisywać się w kancelarii, w piątki po południu, bezpośrednio u ks. Piotra Hutnickiego, który będzie opiekunem naszej grupy parafialnej. Zapraszamy.

Bardzo polecamy prasę katolicką.

Bóg zapłać Różom Różańcowym za ofiary złożone w pierwszym kwartale br. Dziękujemy rodzinom bierzmowanych za ofiarę materialną na dokończenie odnowienia elewacji kościoła. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom na misje (ad Gentes) i dzisiejszą na fundusz inwestycyjny. Niech Bóg bogaty w Miłosierdzie wszystkim nam błogosławi.

 

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;