• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Dziś Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. O godz. 17.30 zapraszamy na uroczyste Nieszpory Wielkanocne, kończące obchody Triduum Paschalnego.

Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Uczestniczymy w Mszach św. w porządku świątecznym. O 17.30 Nieszpory Wielkanocne.

Osiem pierwszych dni okresu wielkanocnego stanowi Oktawę Wielkanocną. Obchodzi się je jako uroczystości Pańskie i żadne inne obchody nie mogą ich zasłaniać.

Trwa nowenna do Miłosierdzia Bożego. Nowennę odprawiamy dziś i jutro w czasie Nieszporów, od wtorku wielkanocnego do soboty, o godz. 15.00, w czasie Koronki do Bożego Miłosierdzia.

Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowywali kościół na Święta, przystrajali Ciemnicę i Boży Grób, sprzątali, przygotowywali liturgię świąteczną. Dziękujemy za złożone dziś ofiary na odnowienie elewacji kościoła. Na ten cel możemy też składać ofiary w kancelarii lub przelewem bankowym na specjalne konto. Blankiety bankowe wystawione są z tyłu kościoła.

Drodzy Parafianie, mili Goście: Raz jeszcze z całego serca życzymy: Niech Chrystus Zmartwychwstały będzie radością, nadzieją i sensem Waszego Życia. Niech Was strzeże i wszystkim błogosławi. Niech błogosławi naszej Ojczyźnie.

WSKAZANIA DUSZPASTERSKIE – 9 KWIETNIA 2020

Wszystkie dotychczasowe wytyczne obowiązują nadal.

Należy przypomnieć wiernym w ogłoszeniach, transmisjach online oraz na stronach internetowych:

1. Nadal obowiązuje dyspensa od udziału w niedzielnej i świątecznej Mszy Świętej.

 2. Od Niedzieli Wielkanocnej włącznie do Niedzieli 19 kwietnia br., zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów w Mszach Świętych, pogrzebach, ślubach i chrztach może uczestniczyć tylko 5 osób. W naszej diecezji nadal są to osoby, które zamówiły daną intencję mszalną.

3. Do odwołania nie wolno organizować żadnych spotkań duszpasterskich, nabożeństw oraz korzystać z posługi Służby Liturgicznej.

Przypominamy wszystkim Księżom:

Nie wolno organizować poświęcenia pokarmów (również w formie objazdowej po parafii) oraz procesji rezurekcyjnych.

 Stacje Sanepidu informują, że będą przeprowadzane kontrole w parafiach dotyczące ilości wiernych, organizowania poświęceń pokarmów czy procesji. Odpowiedzialność karna i finansowa spoczywa na proboszczu/administratorze parafii.

Wszystkim Księżom serdecznie dziękujemy za podejmowaną posługę duszpasterską w tym trudnym czasie oraz stosowanie się do zaleceń duszpasterskich w naszej diecezji.

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;