• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Dziś w 2 niedzielę wielkanocną, czyli Niedzielę Miłosierdzia, rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. O 17.30 uroczyste Nieszpory Wielkanocne z Koronką do Bożego Miłosierdzia.

Od poniedziałku następują duże zmiany. Już nie tylko 5 osób może być w kościele. Według najnowszych zarządzeń w naszym kościele i nabożeństwie mogą być jednocześnie 33 osoby, dodatkowo na chórze 20 osób, a na terenie przykościelnym wewnątrz ogrodzenia, aż 180 osób. Zawsze pamiętamy, by mieć zasłoniętą twarz i nos. Bardzo zaleca się przyjmowanie Komunii św. na rękę. W dalszym ciągu bardzo polecamy transmisje internetowe i kanał You Tube Parafia Komorowice

W najbliższy wtorek 21 kwietnia 2020 r. o godz. 19.00 ks. prof. Andrzej Witko wygłosi katechezę „Św. Jan Paweł II – Papież Bożego Miłosierdzia”. Katechezę będzie można wysłuchać dzięki transmisji internetowej na kanale YouTube Bazylika Hałcnów. Także dzięki transmisji będzie można uczestniczyć w pierwszym tegorocznym Hałcnowskim Czuwaniu, które odbędzie się piątek 24 kwietnia, początek o godz. 17.30. Katecheza i Czuwanie odbywa się bez fizycznego udziału wiernych.

W czwartek, 23 kwietnia, obchodzimy uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski. Modlimy się w tym dniu szczególnie za ks. Wojciecha Jędrzejczyka, wikariusza naszej parafii, ofiarnie wypełniającego swą misję.

W sobotę obchodzimy święto św. Marka, ewangelisty.

W przyszłą niedzielę przypada 3 niedziela wielkanocna. W tym dniu przypada też uroczystość rocznicy poświęcenia naszego kościoła parafialnego.

Dziś bardzo serdecznie dziękujemy i wszystkich z serca błogosławimy.

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;