• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Dziś 4. Niedziela Wielkanocna, która jest obchodzona jako Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczyna się Tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele.

Z racji pierwszej niedzieli miesiąca odbywa się kwesta Caritasu na pomoc dla szczególnie jej potrzebujących - samotnych, starszych, chorych, z niskimi świadczeniami rentowymi, a także rodzin w Aleppo i Gazie.

O godz. 17.30 zapraszamy na Nieszpory Wielkanocne z Nabożeństwem majowym i Koronką.

Nabożeństwo majowe ze śpiewaną Litanią Loretańską pod przewodnictwem kapłana odprawiamy codziennie - w dni powszedni i w niedziele - o godz. 17.30. Grupy prowadzące różaniec przed wieczorną Mszą św. w tygodniu prosimy o rozpoczynanie modlitwy już o godz. 17.00.

W poniedziałek, 4 maja – obchodzimy wspomnienie św. Floriana męczennika.

W środę, 6 maja obchodzimy święto św. apostołów Filipa i Jakuba .

W czwartek o 18.45 ks. Tomasz zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu.

W piątek, 8 maja obchodzimy uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. W tym dniu o 10.00 w kościele katedralnym św. Mikołaja, Ksiądz Biskup udzieli święceń diakonatu klerykom naszej diecezji. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Ekipa Szkoły Ewangelizacji Cyryl i Metody pod kierunkiem ks. Przemysława Sawy przygotowała konkretne projekty ewangelizacyjne, formacyjne i duszpasterskie dla ludzi z różnych grup społecznych oraz potrzeb. W czasie ograniczonej możliwości spotykania się prezentowane programy online stanowią pomoc pastoralną dla parafii czy konkretnych wspólnot, grup i stowarzyszeń w ramach parafii. Więcej informacji na stronie www.SECiM.pl i na profilu Facebookowym.

W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. przy wejściu do Domu Parafialnego można odebrać wcześniej zamówione wizerunki Świętej Rozmowy. Uroczystego poświęcenia tych wizerunków dokonamy w Odpust Świętojański.

Bóg zapłać za modlitwy i ofiary, niech Zmartwychwstały Chrystus wszystkim nam błogosławi.

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;