• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Dziś przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która w liturgii kończy okres wielkanocny. Otrzymaliśmy Tego, który od Ojca i Syna pochodzi, Ducha Pocieszyciela, aby nas prowadził i wspierał w dążeniu do Królestwa Chrystusa Zmartwychwstałego. O 17.30 zapraszamy na Nieszpory z Uroczystości z Litanią.

Codziennie o 17.30 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe ze śpiewem litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa i koronką do Bożego Miłosierdzia. W dni powszednie o 17.00 odmawiamy Różaniec.

W poniedziałek przypada święto NMP Matki Kościoła - 2-gie święto Zielonych Świątek. Msze św. w porządku świąt zniesionych - o 6.30; 8.15; 10.00; 16.30 i 18.00.

Z racji Dnia Dziecka pamiętamy w modlitwach o wszystkich dzieciach.

W środę, 3 czerwca – wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy.

W czwartek, 4 czerwca – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. O 18,45 ks. Tomasz zaprasza na adorację z rozważanie Słowa Bożego, otwartą dla wszystkich.

W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek modlimy się za pracujących na niwie Pańskiej, ale prosimy także o nowe powołania do służby w kościele. Z racji Święta nie odprawiamy Mszy św. wotywnej.

W piątek oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapraszamy na Msze św. o 6.30, 8.15, 16.30 i 18.00. Spowiedź przed każdą Mszą św. Od 9.00 odwiedzamy chorych z sakramentem pokuty i Komunią św.

W sobotę od 8.00 rozpoczynamy pierwszosobotnie czuwanie przy Niepokalanym Sercu NMP. Wspólny śpiew Godzinek, Msza św. wotywna w intencji Róż Różańcowych i Rycerstwa Niepokalanej, wynagradzający Różaniec, indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Serdecznie zapraszamy. Po nabożeństwie w Domu Parafialnym comiesięczne spotkanie zelatorów Róż Różańcowych.

Po południu, o 17.00 w kościele, katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych tych dzieci, które mają przjąć Chrzest święty w miesiącu czerwcu.

W przyszłą niedzielę, w pierwszą niedzielę miesiąca odbędzie się kwesta Caritasu na pomoc dla szczególnie jej potrzebujących -  samotnych, starszych, chorych, z niskimi świadczeniami rentowymi, a także na rodziny w syryjskim Aleppo.

O 12.00 Msza św. chrzcielna. O 13.15 Suma parafialna z I Komunią św. Wszystkie cztery niedziele czerwca mają sumę parafialną o 13.15 i są zarezerwowane dla dzieci komunijnych i ich rodzin. W czerwcu zaprzestajemy odprawianie Mszy św. o 15.00.

Bóg zapłać za modlitwy i ofiary, dziś szczególnie Różom Żywego Różańca.

Niech Bóg w Trójcy Osób wszystkim nam błogosławi.

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;