• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Dziś przypada uroczystość Najświętszej Trójcy. O 13.15 Msza św. Za Parafian i pierwsza uroczystość 1 Komunii św. w naszej parafii.

W czerwcu nie odprawiamy już Mszy św. o godz. 15.00.

Zapraszamy po południu na Mszę św. o 16.30 i wieczorem o 18.00. Na nabożeństwo czerwcowe ze śpiewem litanii do Najświętszego Serca Pana i Koronką do Bożego Miłosierdzia, zapraszamy codziennie o 17.30. W dni powszednie o 17.00 odmawiamy Różaniec.

Dziś po każdej Mszy św. członkowie Caritas kwestują na pomoc dla szczególnie jej potrzebujących - samotnych, starszych, chorych, z niskimi świadczeniami rentowymi, a także na rodziny w syryjskim Aleppo i Gazie.

W poniedziałek wspominamy św. Jadwigę, królową. Po Mszy św. o 8.15 zebranie Caritasu. Prosimy o niezawodne przybycie.

W czwartek obchodzimy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. w porządku niedzielnym sprzed epidemii – o 6.30; 7.30; 9.00; 10.30; 12.00; 16.30 i 18.00. W tym roku nie będzie procesji Bożego Ciała. Za to każdą Mszę św. dopołudniową zakończymy wystawieniem Najświętszego Sakramentu, adoracją i błogosławieństwem sakramentalnym. Na procesję z Najświętszym Sakramentem wokół Kościoła zapraszamy o 17.30 i później codziennie przez całą Oktawę, aż do uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa włącznie.

W piątek, po wieczornej Mszy św. zapraszamy do domu parafialnego na spotkanie formacyjne Arcybractwo SH NSPJ i Rycerstwo Niepokalanej.

W sobotę 13 czerwca, przypada wspomnienie św. Antoniego Padewskiego. W tym dniu modlimy się szczególnie za ks. Antoniego Odróbkę, który kolejny już rok służy nam pomocą duszpasterską, a także za śp. Ks. Antoniego Kajzerka, który ponad 20 lat był rezydentem w naszej parafii. 

W przyszłą niedzielę również o 13.15 Suma Parafialna i druga grupa dzieci przystąpi do I Komunii świętej.

Bóg zapłać za modlitwy i ofiary.

Niech Bóg w Trójcy Osób wszystkim nam błogosławi.

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;