• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Dziś o 13.15 dodatkowa Msza św. – Suma Parafialna i uroczystość 1 Komunii św. dla kolejnej grupy dzieci

Codziennie o 17.30 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe ze śpiewem litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa i procesją wokół kościoła. W dni powszednie o 17.00 odmawiamy Różaniec.

Liturgiczne obchody tygodnia - w środę wspomnienie św. brata Alberta Chmielowskiego.

W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i comiesięczny Dzień Miłosierdzia. Zapraszamy na czuwanie z Chrystusem Królem Miłosierdzia. Rano o 8,15 lub po południu od 17.00; rozpoczniemy modlitwą różańcową, o godz. 17.30 nabożeństwo Czerwcowe z Litanią do Najśw. SPJ, i ostatnia procesja wokół kościoła, Koronka do Bożego Miłosierdzia i o 18.00 Msza św. Serdecznie zapraszamy w tym uroczystym dniu na Msze św. o 6.30; 8.15 i 18.00.

W najbliższą sobotę - przed uroczystością opustową dodatkowa okazja do spowiedzi św. - rano do godz. 10.00 i wieczorem od 17.00 do wieczornej Mszy św.

W przyszłą niedzielę obchodzimy Odpust Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Nie będzie Mszy św. o 13.15. Będziemy uroczyście obchodzić jubileusz 60-lecia kapłaństwa księdza prałata Jana Sopickiego. Sumę odprawimy wyjątkowo o godz. 12.00. Zakończy ją procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Na sumę zapraszamy poczty sztandarowe, członków bractw w chustach brackich i wszystkie rodziny, które pragną dziękować Bogu za 60 lat kapłaństwa księdza prałata Jana, który w przeszłości ponad dwadzieścia lat służył naszej parafii. Zachęcamy do przyjęcia daru odpustu, który możemy ofiarować za nas samych lub za naszych bliskich zmarłych. By owocnie przyjąć ten dar trzeba być w stanie łaski uświęcającej, w sobotę wieczorem lub w niedzielę przyjąć Komunię św. i pomodlić się w intencjach Ojca Świętego. W przyszłą niedzielę jak w każdą trzecią niedzielę miesiąca podczas składki złożymy ofiary na fundusz inwestycyjny parafii. Przygotowujemy się do wznowienia i zakończenia prac renowacyjnych elewacji zewnętrznej kościoła. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za tę składkę, która jest wyrazem Waszej troski o powierzoną nam świątynię.

Za dwa tygodnie - w ostatnią niedzielę czerwca – ostatnia już Msza św. o 13.15 dla kolejnej grupy dzieci przystępujących do 1 Komunii św. Od pierwszej niedzieli lipca, przechodzimy na wakacyjny porządek Mszy św. odprawianych wieczorem. Nie będzie Mszy św. o 16.30; za to będzie Msza św. o 20.00.

Niech Chrystus Pan Zbawiciel wszystkim nam błogosławi.

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;