• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Dziś ostatnia Msza św. o 13.15 jako suma parafialna dla III grupy dzieci 1 Komunii św.

Od pierwszej niedzieli lipca przechodzimy na wakacyjny porządek Mszy św. Nie będzie Mszy św. o 13.00; 15.00 i 16.30. Będzie oczywiście Msza św. o 18.00 i letnia Msza św. o godz.  20.00.

Zapraszamy nie nieszpory z nabożeństwem czerwcowym o 17.30. Będą to już pierwsze nieszpory z uroczystości św. Apostołów Piotra i Pawła, a wieczorna Msza św. będzie z wigilii uroczystości. 

Do wtorku o 17.30 odprawiamy nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

29 czerwca, w poniedziałek przypada uroczystość św. apostołów Piotra i Pawła. To wielka uroczystość dla całego Kościoła. Dzień szczególnej modlitwy za Ojca świętego. O 17.30 drugie nieszpory z uroczystości z nabożeństwem czerwcowym. W tym dniu pamiętajmy o modlitwie za Ks. Piotra Hutnickiego, wikariusza naszej parafii z okazji przypadających imienin.

W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Modlimy się za wszystkich pracujących na niwie Pańskiej i prosimy o nowe, liczne i godne powołania do służby w Chrystusowym Kościele.

W czwartek o 17.00 Godzina Święta z okazją do spowiedzi.

W piątek - pierwszy piątek miesiąca - obchodzimy święto św. Tomasza, apostoła. Pamiętajmy o modlitwie za ks. Tomasza Błachuta i ks. Tomasza Michnioka, pracujących w naszej parafii, katechizujących w szkołach, posługujących w radiu. Spowiedź przed każdą Mszą św. i po południu od 16.00. Dodatkowa Msza św. o 16.30. Po Mszy św. różaniec. O 17.30 uroczyste nabożeństwo o NSPJ. O 18.00 Msza św. za zmarłych zalecanych w wypominkach rocznych. W 1 piątek odwiedzamy chorych od 9.00 - dwóch księży. Prosimy o zgłoszenie chorych do czwartku w zakrystii lub kancelarii.

W sobotę od 8.00 rozpoczynamy pierwszosobotnie czuwanie przy Niepokalanym Sercu NMP. Wspólny śpiew Godzinek, Msza św. wotywna w intencji Róż Różańcowych i Rycerstwa Niepokalanej, wynagradzający Różaniec, uczczenie relikwii Dzieci Fatimskich, indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Serdecznie zapraszamy.

O 17.00 w Domu Parafialnym katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych, wszystkich chrztów, które są zaplanowane w lipcu.

W przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła Caritas będzie kwestować na pomoc dla najuboższych oraz rodziny w syryjskim Allepo i strefie Gazy.  O 12.00 Msza św. chrzcielna

Możemy już więcej spraw załatwiać w kancelarii. W tygodniu codziennie po Mszy św. o 8.15 i po Mszy św. wieczornej po 18.oo. Sprawy związane z cmentarzem najlepiej załatwiać po Mszy św. porannej.

Do protokołu ślubnego umawiamy się wcześniej z kapłanem.

Jest uprzejma prośba, by odpady na cmentarzu segregować i przynosić je do kontenerów przygotowanymi chodnikami. Nie wydeptujmy trawy wokół kontenerów, pozwólmy rosnąć krzewom, które dyskretnie schowają kontenery.

Bóg zapłać za modlitwy i ofiary. Niech Bóg łaskawy nam błogosławi.

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;