• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Dziś ostatnia niedziela wakacyjna O godz.17.30 zapraszamy na Nieszpory. Później Msza św. o 18.00 i 20.00. Od przyszłej niedzieli odprawiamy Msze św. w niedzielę po południu o 16.30 i wieczorem o 18.00.

We wtorek - 1 września, rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Na Mszach św. o 6.30; 8.15 i 18.00 będziemy się modlić za dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, dyrekcje szkół, katechetów i wychowawców. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W czwartek, 3 września, przypada wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

W pierwszy czwartek od 17.00 Godzina Święta i okazja do Spowiedzi św.

W pierwszy piątek od 9.00 odwiedzamy chorych z Najświętszym Sakramentem. Do czwartku prosimy zgłosić ich w zakrystii. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą świętą.

Msza święta popołudniu o 16.30 dla wszystkich dzieci. Niech koniecznie przyjdą uczniowie klas pierwszych, ze swoimi przyborami szkolnymi i tornistrami, które uroczyście poświęcimy.

W pierwszą sobotę miesiąca o godz.8.00 zapraszamy na Godzinki. O 8.15 Msza św., a po niej nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Po nabożeństwie spotkanie zelatorów Róż Żywego Różańca w Domu Parafialnym.

W przyszła niedzielę o godz.12.00 Msza św. chrzcielna. Katecheza przed chrzcielna dla wszystkich rodziców i chrzestnych, którzy we wrześniu planują chrzest swoich dzieci odbędzie się w sobotę godz.17.00 w Domu Parafialnym. Za tydzień Caritas będzie kwestować na pomoc dla najuboższych, a także dla rodzin w syryjskim Allepo i Strefie Gazy.

Bóg zapłać za życzliwość, modlitwę i ofiary. Niech dobry Bóg nam błogosławi.

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;