• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Dziś przy wyjściu z kościoła wolontariusze kwestują na wsparcie działalności ewangelizacyjnej, prowadzonej przez radio „Anioł Beskidów”, które ma siedzibę w Domu Parafialnym i transmituje Msze św. i nabożeństwa z naszego kościoła.

O 17.30 zapraszamy na Nieszpory. W dni powszednie o 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, o 17.30 odmawiamy Różaniec przed Najświętszym Sakramentem.

Liturgiczne obchody tygodnia:

- w poniedziałek, wspomnienie św. Wacława;

- we wtorek- święto Św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała,

- w środę - wspomnienie św. Hieronima

- w czwartek 1 października - wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus. W tym dniu rozpoczynamy październikowe Nabożeństwa Różańcowe, które będziemy odprawiać codziennie w kościele o 17.15. Po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniem słowa Bożego.

- w piątek 2 października - wspomnienie św. Aniołów Stróżów. O 19.00 w domu parafialnym Krąg biblijny.

W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

W I CZWARTEK - o 17.00 zapraszamy na Godzinę Świętą z okazją do spowiedzi św.

W I PIĄTEK - spowiedź św. przed każdą Mszą św.. Od godziny 9.00 odwiedzamy chorych. Prosimy zgłosić chorych do czwartku w zakrystii. Dodatkowa Msza św. dla dzieci o 16.30, o 18.00 Msza św. za zmarłych zalecanych w wypominkach rocznych.

W I SOBOTĘ - od 8.00 Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. Po nabożeństwie około 9.30 zebranie zelatorów Żywego Różańca. Katecheza przed chrztem św. o 17.00 w Domu Parafialnym, dla rodziców i chrzestnych, którzy planują chrzest dzieci w październiku. Również od 17.00 okazja do spowiedzi św. Po Mszy św wieczornej o 19.00 zapraszamy na koncert odpustowy W programie utwory m.in. o tematyce maryjnej Wystąpią: Joanna Iwaszkiewicz-sopran, Michał Mogiła-obój, Krzysztof Karcz-organy.

W przyszłą niedzielę obchodzimy Odpust Różańcowy. Suma odpustowa o 12.00, dlatego Mszę św. chrzcielną odprawimy o 10.30. Na sumie będziemy dziękować Opatrzności za to, że jesteśmy i żyjemy, również za 25 lecie kapłaństwa ks. Romana Kanafka i 25 lecie posługi organistowskiej p. Krzysztofa Karcza. Prosimy o liczny udział, o poczty sztandarowe, Arcybractwo i Rycerstwo ze świecami i w chustach brackich.

Bóg zapłać za modlitwy i ofiary. Bóg zapłać za ofiary na remont elewacji kościoła złożone w ubiegłą niedzielę. Różom Żywego Różańca za modlitwy i ofiary na kościół. Nasz Misjonarz ks. Marek Gizicki serdecznie dziękuje za ofiary na misje w Tanzanii. Ofiarowaliście na ten cel 20 tys. 100 zł.

Niech Bóg nam błogosławi.

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;