• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Dziś 2 niedziela listopada. Pamiętamy, że przez cały miesiąc z szacunkiem nawiedzamy groby zmarłych. Osiem razy możemy zyskać odpust zupełny dla naszych zmarłych w dowolnie wybranych dniach listopada.

Dziś o 17.15 zapraszamy na Nieszpory wspominkowe.

W tygodniu o 15.00 módlmy się w kościele Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji naszych zmarłych

Codziennie o 17.30 trwa modlitwa różańcowa - wypominkowa za dusze śp. zmarłych. zalecanych w wypominkach listopadowych. Różaniec wypominkowy będzie trwać aż do soboty przed pierwszą niedzielą adwentu. Dlatego w dalszym ciągu przyjmujemy w kancelarii wypominki listopadowe i całoroczne.

 

Liturgiczne obchody tygodnia:

- w poniedziałek, 9 listopada - święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskie, która jest kościołem katedralnym Biskupa Rzymu oraz matką i głową wszystkich kościołów świata;

- we wtorek, 10 listopada - wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła,

- w środę, 11 listopada - wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa.

- w czwartek, 12 listopada - wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika;

-w piątek, 13 listopada - wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.

W środę 11 listopada obchodzimy Święto Niepodległości. O 10.00 zapraszamy na dodatkową uroczystą Mszę św. w intencjach Ojczyzny. Do udziału  zapraszamy poczty sztandarowe grup społecznych i religijnych.

 

Z powodu pandemii nie zapraszamy na spotkania grup religijnych dziecięcych, młodzieżowych i dorosłych. Zapraszamy za to na Msze św.- także w tygodniu; na różaniec wspominkowy, na czwartkową adorację z rozważaniem Słowa Bożego, na indywidualne nawiedzanie kościoła w ciągu dnia i na dużo wspólnej modlitwy w naszych domach.

Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na Fundusz Inwestycyjny. Służy on pozyskiwaniu środków na prace renowacyjne i remontowe w naszym kościele. Szczęśliwie dobiega końca remont i malowanie elewacji kościoła. Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazywaną ofiarność.. Fundusz inwestycyjny można wesprzeć także ofiarami przekazywanymi przelewem bankowym - formularze można zabrać ze stolika pod chórem.

Bóg zapłać za modlitwy i ofiary. Niech Bóg Miłosierny błogosławi nam i całej naszej Ojczyźnie.

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;