• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Dziś Uroczystość Chrystusa Króla.  O 10.30 na sumę parafialną  zapraszamy Arcybractwo Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa - w chustach brackich, ze sztandarem i świecami oraz członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej, której patronuje Chrystus Król, a także przedstawicieli pozostałych grup i stowarzyszeń działających w parafii.

O 17.30 Nieszpory z uroczystości Chrystusa Króla z możliwością zyskania odpustu zupełnego. W dni powszednie o 17.30 Różaniec z wypominkami zmarłych.

Z powodu pandemii nie zapraszamy na spotkania grup religijnych dziecięcych, młodzieżowych i dorosłych. Zapraszamy za to na Msze św.- także w tygodniu; na różaniec wspominkowy, na  środowe czuwanie modlitewne wspólnoty Królowej Pokoju o 17.00; na czwartkową adorację z rozważaniem Słowa Bożego,  i na dużo wspólnej modlitwy w naszych domach.

W przyszłą niedzielę, 29 listopada, rozpoczyna się okres adwentu i nowy rok liturgiczny.

Od przyszłej niedzieli - w każdą niedzielę adwentu - w Domu Parafialnym będzie można nabyć opłatki i świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom - akcję tę prowadzi Caritas, a dochód z niej przeznaczony jest na  wsparcie dla potrzebujących

Rozpoczynamy sezon grzewczy, co oznacza, że od 1 niedzieli adwentu drzwi boczne-przednie do Kościoła od cmentarza i plebani w tygodniu będą zamknięte. W niedziele zaś będą otwarte od 8:30 do 13.00. Również od poniedziałku 30 listopada zostanie zamknięty dopływ wody na cmentarz. Dopóki nie ma mrozów będzie można czerpać wodę obok kaplicy cmentarnej.

Bóg zapłać za modlitwy i ofiary. Niech Bóg Miłosierny błogosławi nam i całej naszej Ojczyźnie.

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;