• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Dziś rozpoczyna się Tydzień Modlitwy za Uchodźców „Umrzeć z nadziei” i potrwa do 3 października. „Do wszystkich mężczyzn i kobiet na świecie kieruję mój apel, abyśmy (…) odbudowali rodzinę ludzką, by razem tworzyć naszą przyszłość sprawiedliwości i pokoju, upewniając się, że nikt nie zostanie wykluczony. (…) jeśli tylko tego chcemy, możemy przekształcić granice w uprzywilejowane miejsca spotkania, gdzie może rozkwitnąć cud coraz większego my” – zaapelował Ojciec Święty Franciszek.

 

W naszej diecezji w dniach 26 września – 2 października 2021 r. odbywa się XX Tydzień z Ewangelią pod hasłem „Masz talent”. Dobra Nowiną będzie głoszona online – w przestrzeni wirtualnej oraz offline – na żywo – w realu.

 

O 17.30 zapraszamy na Nieszpory. W dni powszednie o 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, o 17.30 odmawiamy Różaniec przed Najświętszym Sakramentem.

Liturgiczne obchody tygodnia:

- w poniedziałek, - wspomnienie św. Wincentego a Paulo;

 - we wtorek - wspomnienie św. Wacława;

 - w środę - święto Św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała,

- w czwartek - wspomnienie św. Hieronima

- w piątek 1 października - wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus. W tym dniu rozpoczynamy październikowe Nabożeństwa Różańcowe, które będziemy odprawiać codziennie w kościele o 17.15

- w sobotę 2 października - wspomnienie św. Aniołów Stróżów;

W poniedziałek po Mszy św. 18.00 odbędzie się spotkani rodziców uczniów klas trzecich przygotowujących się do I komunii św.

W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

W I CZWARTEK - o 17.00 zapraszamy na Godzinę Świętą z okazją do spowiedzi św. Po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniem słowa Bożego.

W I PIĄTEK - spowiedź św. przed każdą Mszą św.. Od godziny 9.00 odwiedzamy chorych. Prosimy zgłosić chorych do czwartku w zakrystii. Dodatkowa Msza św. dla dzieci o 16.30, o 18.00 Msza św. za zmarłych zalecanych w wypominkach rocznych. O 19.00 w domu parafialnym Krąg biblijny.

W I SOBOTĘ - od 8.00 Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. Po nabożeństwie około 9.30 zebranie zelatorów Żywego Różańca. Katecheza przed chrztem św. o 17.00 w Domu Parafialnym, dla rodziców i chrzestnych, którzy planują chrzest dzieci w październiku. Również od 17.00 okazja do spowiedzi św. Po Mszy św. wieczornej o 19.00 zapraszamy na koncert odpustowy

W przyszłą niedzielę obchodzimy Odpust Różańcowy. Suma odpustowa o 10.30. Prosimy o liczny udział, o poczty sztandarowe, Arcybractwo i Rycerstwo ze świecami i w chustach brackich.

 

Bóg zapłać za modlitwy i ofiary. Bóg zapłać za ofiary na remont elewacji kościoła złożone w ubiegłą niedzielę. Różom Żywego Różańca za modlitwy i ofiary na kościół

 

Niech Bóg, przez ręce Maryi, wszystkim nam błogosławi.

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;