• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Dziś o 17.30 Nieszpory za zmarłych . W dni powszednie o 17.30 Różaniec z wypominkami zmarłych.

W tygodniu o 15.00 módlmy się w kościele Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji naszych zmarłych

Codziennie o 17.30 trwa modlitwa różańcowa - wypominkowa za dusze śp. zmarłych. zalecanych w wypominkach listopadowych. Różaniec wypominkowy będzie trwać aż do soboty przed pierwszą niedzielą adwentu. Dlatego w dalszym ciągu przyjmujemy w kancelarii wypominki listopadowe i całoroczne.

 

Liturgiczne obchody tygodnia:

  • w środę, 17 listopada - wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej,
  • w czwartek, 18 listopada - wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny,
  • w piątek, 19 listopada - wspomnienie bł. Salomei,
  • w sobotę, 20 listopada - wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego,

 

W czwartek 18 listopada imieniny obchodzi ks. bp ordynariusz Roman Pindel, a w niedzielę 21 listopada, ks. biskup senior Janusz Zimniak - polecamy ich Bożej Opatrzności w naszej modlitwie.

 

W tym tygodniu zapraszamy na spotkania duszpasterskie:

  w czwartek, o 18.45 w kościele - Adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniem słowa Bożego.

  w piątek, od 8.00 oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu z racji III piątku miesiąca; o 19.00 - w Domu Parafialnym - Krąg biblijny; ;

  w sobotę 20 listopada, po Mszy św. o 8.15 odbędzie się spotkanie formacyjne ASH NSPJ i Rycerstwa Niepokalanej – w kaplicy Domu Parafialnego, o 9.00 - ministranci; 10.00 - Dzieci Maryi; o 11.00 - chór Trisagion.

 

W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Będzie to kolejna okazja do odnowienia aktu intronizacji Chrystusa Króla w rodzinach naszej parafii i kultu jego wizerunku w naszym kościele. Z tej okazji na sumę o godz. 10.30 zapraszamy Arcybractwo Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa - w chustach brackich, ze sztandarem i świecami oraz członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej, której patronuje Chrystus Król, a także przedstawicieli pozostałych grup i stowarzyszeń działających w parafii.

Również za tydzień, jak w każdą trzecią niedzielę miesiąca podczas składki złożymy ofiary na fundusz inwestycyjny parafii, służy on zgromadzeniu środków na pokrycie kosztów funkcjonowania materialnego naszej parafii.

W kancelarii parafialnej przyjmujemy intencje Mszy św. na przyszły rok oraz wypominki roczne .

 

Bóg zapłać za modlitwy i ofiary. Niech Bóg Miłosierny błogosławi wszystkim tu obecnym, waszym rodziną, parafii i całej Ojczyźnie.

 

 

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;