• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Dziś pierwsza niedziela miesiąca marca. Z tej racji przy wyjściu z kościoła Caritas kwestuje na pomoc dla osób z naszej parafii, najbardziej jej potrzebujących.

O 17.15 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym i adoracją relikwii Krzyża Świętego.

Bardzo prosimy, by w dni powszednie o 15.00  odmawiać w kościele Koronkę do Bożego Miłosierdzia , a o 17.30 Różaniec przed Najświętszym Sakramentem.

W poniedziałek o 17.00 Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ zaprasza na Drogę Krzyżową i Różaniec w kościele.

W czwartek, po wieczornej Mszy św. odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentuz rozważaniem Słowa Bożego. 

W piątek zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej, po Mszy św. o godz. 8.15i wieczorem o 17.30.

Przyszła niedziela to już połowa Wielkiego Postu. Nazywa się Laetare, to znaczy niedziela radości, której źródłem jest obecność Boga z nami, który daje nam siły do przezwyciężenia wszelkich słabości i ograniczeń.

Później nastąpi ważny Wielkopostny Tydzień Modlitw o ochronę życia. Rozpocznie sięw uroczystość św. Józefa 19 marca i zakończy w uroczystość Zwiastowania Pańskiego 25 marca, kiedy to znów w obronie życia podejmiemy dzieło duchowej adopcji.

Bóg zapłać za modlitwy i ofiary. Dziękujemy Rycerstwu Niepokalanej oraz rodzinom Beniowskich, Palów, Sidorków, Kiszków, Marklów i Strugaczów za ufundowanie dwóch bezdotykowych pojemników na wodę święconą. Są one ustawione z tyłu kościoła. Korzystajmy z wody święconej przy wejściu do kościoła bo jest ona źródłem dożycia wiecznego.

Dziś także dziękujemy ks. Tomaszowi Michniokowi za jego posługę wikariusza w naszej parafii. Ze względów zdrowotnych ks. Michniok otrzymał roczny urlop dla podratowania zdrowia. Jesteśmy mu wdzięczni za wszelkie dobro, które wśród nas pozostanie w pamięci.

Niech Bóg bogaty w Miłosierdzie wszystkim nam błogosławi.

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;