• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Dziś 4 niedziela wielkiego postu, która w tradycji chrześcijańskiej jest niedzielą radości (Laetare), której źródłem jest obecność Boga z nami, który daje nam siły do przezwyciężenia wszelkich słabości i ograniczeń.  

O 17.15 zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Pasyjne, ze śpiewem Gorzkich Żali, kazaniem pasyjnym i uczczeniem Relikwii Krzyża św.

Bardzo prosimy, by w dni powszednie o 15.00  odmawiać w kościele Koronkę do Bożego Miłosierdzia , a o 17.30 Różaniec przed Najświętszym Sakramentem.

W poniedziałek ASH NSPJ zaprasza o 17.00 na Drogę Krzyżową i Różaniec.

W czwartek wspólnota adoracjonistów zaprasza wszystkich zainteresowanych na adorację o 18.45. z rozważaniem słowa Bożego, prowadzonym przez ks. Tomasza

W piątek, 19 marca, przypada liturgiczna uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

W tym dniu, z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Jest to zarazem trzeci piątek miesiąca, kiedy modlimy się do Miłosierdzia Bożego.

Polecając się Bożemu Miłosierdziu i wsparciu  św. Józefa rozpoczynamy Wielkopostny Tydzień Modlitw w obronie życia. Msze św. jak w święta zniesione – o 6.30; 8.15; 10.00; 16.30 i 18.00. Okolicznościowe kazania na rozpoczęcie Tygodnia i na zakończenie wygłosi ks. Jacek Pędziwiatr. Prosimy o liczny udział. Zapraszamy też na nabożeństwa Drogi Krzyżowej, po Mszy św. o godz. 8.15 i wieczorem o 17.30.

W przyszłą niedzielę na składkę złożymy ofiary na fundusz inwestycyjny parafii. Gromadzimy środki na remont kotłowni w kościele, renowacje ogrodzenia kościoła i rozbudowę kolumbarium, a także bieżące potrzeby remontowe. Wdzięczni jesteśmy za każdą ofiarę.

Bóg zapłać za modlitwy i ofiary. Niech Bóg bogaty w Miłosierdzie wszystkim nam błogosławi.

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;