• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Dziś 5. Niedziela Wielkanocna. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca odbywa się kwesta Caritasu na pomoc dla szczególnie jej potrzebujących - samotnych, starszych, chorych, z niskimi świadczeniami rentowymi.

O 13.15 Msza św. I-szo komunijna.

O godz. 17.30 zapraszamy na Nieszpory Wielkanocne z Nabożeństwem majowym i Koronką.

 

Nabożeństwo majowe ze śpiewaną Litanią Loretańską pod przewodnictwem kapłana odprawiamy codziennie - w dni powszedni i w niedziele - o godz. 17.30. Grupy prowadzące różaniec przed wieczorną Mszą św. w tygodniu prosimy o rozpoczynanie modlitwy już o godz. 17.00.

 

W poniedziałek, 3 maja obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. W to iękne maryjne i narodowe święto Msze św. odprawiamy jak w każdą niedzielę, także o 13.15. O tej godzinie odprawimy intencję za śp. Krzysztofa Kocarzyka, która wcześniej była zapisana na 10.30. O 17.30 zapraszamy na Nabożeństwo Majowe z Apelem Jasnogórskim.

 

We wtorek, 4 maja – obchodzimy wspomnienie św. Floriana męczennika.

 

W czwartek, 6 maja obchodzimy święto św. apostołów Filipa i Jakuba . Po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego sakramentu z rozważaniem Słowa Bożego.  W tym dniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się za kapłanów  i osoby życia konsekrowanego, a także  rosimy o dar nowych powołań do służby Bożej w Kościele.

 

W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Spowiedź święta przed każdą Mszą św. Od 9.00 odwiedzamy chorych, których należy zgłosić do czwartku w zakrystii. Dodatkowa Msza św. dla dzieci z rodzicami o 16.30.

 

W sobotę, 8 maja obchodzimy uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. W tym dniu o 10.00 w kościele katedralnym św. Mikołaja, Ksiądz Biskup udzieli święceń diakonatu klerykom naszej diecezji.

 

W przyszłą niedzielę o 13.15 pierwsza Komunia święta dla kolejnej grupy dzieci.

 

Bóg zapłać za modlitwy i ofiary, niech Zmartwychwstały Chrystus wszystkim nam błogosławi.

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;