• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Arcybractwo Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa ma w Komorowickiej Parafii wieloletnią tradycję - istniało bowiem jeszcze w czasach, kiedy wierni gromadzili się tutaj na modlitwie w starej, drewnianej świątyni. Arcybractwo prowadzi Różaniec i Drogę Krzyżową - w poniedziałki, w pierwsze i trzecie piątki miesiąca, angażuje się w przygotowywanie programów modlitewnych w radiu „Anioł Beskidów”, pomaga w kwestach wspierających jego działalność. Ofiarami wspiera też dzieło szerzenia kultu Serca Jezusowego pod opieką sióstr wizytek. Członkowie Arcybractwa uczestniczą w comiesięcznych spotkaniach formacyjnych, prowadzonych przez opiekuna grupy ks. Jacka Pędziwiatra, a także w diecezjalnych dniach skupienia i ogólnopolskich pielgrzymkach i rekolekcjach.


 

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;