• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Rycerstwo Niepokalanej zrzesza osoby, które starają się o uświęcenie siebie i bliźnich na wzór Maryi. Rycerstwo prowadzi modlitwę różańcową w pierwsze soboty miesiąca oraz w drugie i czwarte piątki. Co miesiąc uczestniczy w spotkaniach formacyjnych. Członkowie Rycerstwa biorą udział w rekolekcjach i dniach skupienia w Niepokalanowie i Harmężach. Modlitwą i pracą, przede wszystkim organizacją kwest, wspierają działalność ewangelizacyjną radia „Anioł Beskidów”.


 

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;