• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Żywy Różaniec jest najstarszą i najliczniejszą grupą w parafii. Liczy 33 stałych róż męskich, żeńskich i mieszanych (także rodzinnych). W Różach angażuje się blisko 800 osób w różnym wieku, czyli niemal co dziesiąty parafianin. Członkowie Żywego Różańca prowadzą modlitwę Różańcową w kościele w każdą sobotę przed wieczorną Mszą św. W pierwsze soboty miesiąca zelatorzy uczestniczą w spotkaniu formacyjnym, które prowadzi opiekun Róż ks. Proboszcz. Raz w miesiącu każdy zelator prowadzi spotkanie formacyjne z członkami swojej róży. Żywy Różaniec wspiera dzieła prowadzone w parafii i radiu „Anioł Beskidów” modlitwą i systematycznymi ofiarami.


otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;