• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Parafialny oddział Akcji Katolickiej jest jednym z najdłużej działających w diecezji. Liczy blisko 18 członków. Członkowie Akcji w każdy wtorek prowadzą Różaniec w intencji misji oraz Godzinę Świętą. Opiekują się gazetkami ściennymi w przedsionku kościoła oraz biblioteką parafialną. W drugie wtorki miesiąca uczestniczą w spotkaniach formacyjnych, biorą też udział w rekolekcjach i spotkaniach Akcji na szczeblu diecezji. Asystentem kościelnym Akcji Katolickiej jest ks. proboszcz.


 

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;