• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Grupa zajmują się pozakatechetycznym pogłębianiem wiary i pobożności. Należą do niej dzieci którzy chcą żyć duchem maryjnym i szerzyć cześć Najświętszej Maryi Panny Niepokalanej. Spotkania grupy odbywają się w sobotnie przedpołudnia, stanowiąc okazję do wspólnej zabawy i śpiewu. Włączają się w liturgię niedzielnej Mszy św. o godz. 12.00. Oprócz cotygodniowych spotkań w domu parafialnym, spędzają czas na wspólnych wycieczkach, biorą udział w dniach skupienia, dniach wspólnoty, spotykają się przy ognisku. Najważniejszym i najbardziej uroczystym dla nich dniem jest 8 grudnia. Tego dnia podczas Mszy św. odnawiają przyrzeczenia Bogu i Matce Najświętszej, która jest ich patronką. Podczas wakacji biorą udział w rekolekcjach.


 

otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;