• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Mężczyźni Świętego Józefa, to wspólnota mężczyzn, którzy na wzór swego patrona pragną pogłębienia życia duchowego, by jeszcze lepiej zaangażować się w służbę Bogu i odkryć radość wypełniania Jego woli w swoim życiu. Członkowie wspólnoty spotykają się co dwa tygodnie, pod kierunkiem ks. Tomasza Błachuta poznają piękno Pisma Świętego, częściej uczestniczą w Eucharystii, troszczą się też o życie religijne swoich bliskich. Wspólnota Mężczyzn Świętego Józefa organizuje warsztaty dla ojców, prelekcje i wykłady dla mężczyzn, dotyczące życia rodzinnego i zawodowego w kontekście wiary.


otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;