• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Krąg Biblijny Kobiet jest wspólnotą, pogłębiającą swoją wiarę przez pochylenie się nad Słowem Bożym i głębsze zrozumienie oraz przeżycie liturgii. Członkinie Kręgu spotykają się co dwa tygodnie. Pod kierunkiem opiekuna kręgu ks. Jacka Pędziwiatra, przy użyciu form multimedialnych, studiują tematycznie Pismo Święte, poznają rolę architektury i sztuki w tradycji wiary i kultu Bożego. Prowadzą też spotkania modlitewne dla rodzin, a od niedawna również wieczorne adoracje, oparte o teksty Pisma św. i śpiew kanonów w wieczory pierwszych czwartków miesiąca.


otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;