• image0.jpg
  • image1.jpg
  • image2.jpg
  • image4.jpg
  • image5.jpg

Naszym charyzmatem jest Słuchanie Słowa Bożego w wymiarze osobistym i wspólnotowym oraz kontemplowanie Go na Eucharystii i adoracji – na wzór Maryi, Matki Słowa, która stała się przy Zwiastowaniu Żywym Domem Słowa.
Wspólnota „Dom Słowa” modli się i ofiaruje swoje cierpienia i trudności w intencji osób odprawiających rekolekcje ze Słowem Bożym, posługujemy w Radiu diecezjalnym „Anioł Beskidów” http://www.aniolbeskidow.pl, wspomagamy prowadzenie grup parafialnych zajmujących się słuchaniem Słowa Bożego, posługujemy jako kierownicy duchowi osób świeckich i duchownych.
Pozostajemy wszyscy we Wspólnocie Kościoła, w więc w łączności ze sobą nawzajem w Chrystusie – Słowie Wcielonym. Rozważamy codziennie Słowo Boże i staramy się Nim żyć na co dzień oraz głosić je swoją postawą życiową. Centrum życia stanowi niedzielna Eucharystia i wspólne spotkania w klimacie Słowa Bożego.
SPOTKANIA WSPÓLNOTY:
Spotykamy się przy parafii Św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej.
Uczymy się słuchać Słowa Bożego w dwóch grupach:

  • Kobiety w pierwszą i trzecią środę miesiąca o godzinie 19.00
  • Mężczyźni w drugą i czwartą środę miesiąca o godzinie 19.00

Poza tym wszyscy razem spotykamy się w jedna z niedziel każdego miesiąca, aby uzupełnić naszą formację filozoficzną (wprowadzenie do metafizyki) oraz w każdy czwartek na wieczornej Mszy świętej, a po niej na adoracji z wprowadzeniem do modlitwy Słowem Bożym z dnia. Zapraszamy wszystkich spragnionych doświadczenia Bożej Miłości na wspólną, czwartkową modlitwę adoracyjną!


otarz small 1

 

Transmisja na żywo

z naszego Kościoła

 

Obraz z kamery zamontowanej

w naszym Kościele. Dzięki niej,

można na bieżąco oglądać Msze Święte

i Nabożeństwa z naszej parafii.

 

fatima

 

Transmisja na żywo

z Kaplicy w Fatimie

 

Kamera na żywo w miejscu Objawień. Dzięki kamerze zainstalowanej

w kaplicy w Fatimie, można oglądać odbywające się tam nabożeństwa.

AB-LOGO

 

Radio

"Anioł Beskidów"

 

Katolicka rozgłośnia
Diecezji Bielsko-Żywieckiej,

której studio znajduje się w parafii
św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.

 

stat4u
font-size:14px;